| Flöricicä a întrebat:

Cine este cel mai inteligent personaj de la disney channel si de ce? Vreau raspuns repedee! Cu cat dati mai repede raspuna cu atat dau mai repede fundawinking!

Răspuns Câştigător
| CookieTsang a răspuns:

Buna!
In primul rand, nu poti caracteriza o persoana daca vezi un film sau un serial cu aceasta. Stii tu, in filme nu e ca in realitate.
Mie sincer mi se par destepti toti, daca au avut initiativa sa-si arate talentul; si, uite ca au reusit.
Cati din Romania sunt talentati, dar nimeni nu-i descopera? Iti zic eu, cu miile.
O zi buna.

7 răspunsuri:
| marinteodora a răspuns:

Fratele lui alex din magicieni di weverli place deoarece asa s-a nascut

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Mie imi plac toti:d...nu prea am favoritihee hee

| SpecToras a răspuns:

Hana montana ADICA miley cyrus

| fulgerul46 a răspuns:

Eu zic ca demi lovato ca imi place si are multe carcteristici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Justin din Vrajitorii din Waverly Place.

| Sonya_6609 a răspuns:

Dupa mine e Justin fratele lui Alex din Magicienii Din Weverli Place

fundita?

| HaveNoIdea a răspuns:

Eu cred ca este Sonny.Pentru ca ea este mereu pe faza si e destul de desteapta.thinking
Funda?big grin