| laurentiu_9029 a întrebat:

Cine este din Tecuci, judetul Galati?

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pentru Selef:Faurei n-are nicio legatura cu Tecuci.

| Flav a răspuns:

Faurei e din Braila mai.
Laurentiu, eu sunt din judetul Galati, orasul Galati. Ma bucur sa vad ca se aduna galatenii pe aici. Forta Otelul Galati! big grin

| selef a răspuns:

Eu nu sunt dar stiu pe cineva din Faurei.

| Rapperiţa a răspuns:

Hei hei aici ma alatur si eu ...si eu sunt din tecuci
Traiasca Tecuciul!:X

| laurentiu_9029 explică:

Aminadab>> Tu unde te incadrezi? La homosexualitate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohoo santem multi. da nu putem sa te primim in gasca noastra.trebuie sa indeplinesti niste conditii.sa fii fan M. J., sati placa sexul oral, premarital, sa fii de acord cu homosexualitatea, si sa ai o prietena de cel putin 13 ani care nu e fata mare si nu din cauza ta.atunci si nici atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav lasa te rog fotbalul ca tuturor sportivilor nostri le lipseste scinteia acea care sa contribuie la o finalizare.

| fl0ryn a răspuns:

Eu sunt.

| cristina_9744 a răspuns:

Tu?!
Eu am neamuri acolohee hee.
Bafta!