| anonim_4396 a întrebat:

Cine este vedeta preferata?

23 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cristi Chivu.Vedeta si fotbalistul meu preferat.

| LuS[z] a răspuns:

Christina aguilerawinkinge the best

| Ana-Maria94 a răspuns:

Vedeta mea preferata este un actor si se numeste Peter Facinelli:Xadica cel care il joaca pe Carlisle Cullen in Twilight, New Moonn etc:X

| daniDeeDee a răspuns:

Wentworth Miller. love struck

| Black_Cherry a răspuns:

Am multe vedete preferate laughing
imi place robert pattinson ::X dar si orlando bloom si johnny deep e un bun actor.
in domeniul muzicii imi place miley cyrus

| SuperMagicSmile a răspuns:

Katy Perry

| Shinen a răspuns:

Avril Lavigne

| LCD a răspuns:

International?
Rihanna, Beyonce etc

Romanaia?
Mihaela Radulescu happy

| scumpik a răspuns:

A mea este diana dumitrescu:X:X:X

| gigiro a răspuns:

Care? A cui? '' Care este vedeta voastra preferata? '' Anthony Hoppkins

| Alice_6278 a răspuns:

Alejandra lazcano.preferata mea :* o ador

| asdgfhresry a răspuns:

Mie sincer imi place de Robert pattinson [nu pentru ca vai este vedeta, ci pentru ca joaca bine, e un actor bun]. Imi mai place de Justin Bieber:X E adorabil

| l0rre a răspuns:

Justin bieber.

| usernamealy a răspuns:

Zac efron:X
a ta?

| PA21345678i9 a răspuns:

Vedeta mea preferata, sau mai degraba idolul meu, este Marco Hietala. El este chitarist in trupa Nightwish si il cred cel mai bun deoarece fata de alti cantareti el pune suflet in ce face si transmite tuturor care ii asculta muzica o energie greu de explicat.Nu este ceva ca si Guta sau Salam, pentru muzica lui iti da curaj si te face sa iti doresti sa traiesti si sa te bucuri mai departe de viata pe care o detii atunci cand simtii ca nimic si nimeni nu mai este bun pe pamantul asta.Totul este original si plin de o caldura interioara a muzicii.Toate acestea si multe altele ma fac sa il am pe Marco Hietala ca vedeta mea preferata, idolul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Donald Duck laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bitza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Idolul meu e Jesse McCartneybatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din Romania(sa nu ponegrim asa rau tara cu vedete straine tongue) -Adrian Despot.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Jurgen Klopp

| Чернобыль a răspuns:

Michael Jackson!:*
Pe Justin Bieber il urasc.

| HaHalera a răspuns:

Jose Mourinho ♥

| berrin a răspuns:

Robert pattinson, lee pace, orlando bloom, jhony deep, brendan fraser, jude law, hayden christensen, adam sandler...
keira knightley, natalie portman, nicole kidman, anne hathaway, jennifer garner...