| aaaaaaaaaa14 a întrebat:

Cine face parkour? Ce scheme stiti

4 răspunsuri:
| Alydb a răspuns:

Buna Eu Am 10 Ani Si fac de 1 an PARKOUR si stiu flicul pe fata spinul pe banca pe bara congu deshu 360 de grade pe bara sa stau in maini pe banca cam 30 35 de secunde sa sar de la 3 metri inaltime si cam atat dar mai am de invatat big grin

| floryna333 a răspuns:

Eu nu stiu sa fac parkour. stiu decat o "schema" ca sa zic asa da nu stiu daca e de la parkour si nu e deloc grea. e aceea cu 360° peste bara. ca mai mult nu stiu laughingrolling on the floor.
papa pup

| Ace77 a răspuns:

Spinul, revers, 180, manki etc.

| DannYeLL_7973 a răspuns:

Spinu la perete,king kong,Kashu, Monkey, Lazy si multe altele happy