| prototype_9748 a întrebat:

Cine imi da si mie niste servere private de metin2 plzz... ceva care sa treci lvl repede

Răspuns Câştigător
| Donn4All a răspuns:

Eu iti recomand Metin2 United este un servar foarte bun majoritatea jucatorilor sunt romani. Limba utilizata este engleza, nu trebuie sa faci misiuni sunt scoase, cresti foarte repede eu am facut in 2 zile lvl 93. Sau daca vrei un servar PvP iti recomand NertdMt2 la fel un servar pe care te poti distra mai mult prin dueluri sper sati placa!

4 răspunsuri:
| Kiiiissss a răspuns:

Http://topofgames.com/Metin2/ gasesti aici 100 de siteuri. funda?:D

| silviu4444 a răspuns:

Metin2RT -PvP incearca-l si tu! Mi-e unu chiar imi place server pvp foarte frumos evolutii noi 3 evolutii armuri si 4 arme. Ultimele fiind beta :D! www.Metin2RT.Mt2.Ro

| XxTh3KiNgxX a răspuns:

1.www.mondialmt2.com UltraFun(nu merge mereu)(te da la 20)
2.http://gm-mode.no-ip.info(nu e GM mode tot timpul dar GM executa comenzile tale)

| RalluStress a răspuns:

Metin2 GX este foarte tare rate 200

si iti mai recomand empire mt2

si mondial mt2