| Hurrem a întrebat:

Cine imi poate explica cum se fac pozele de coperta pe photoscape? Daca puteti sa imi explicati detaliat si cum se pun toate acele iconite si de unde...sau daca aveti sa imi dati niste tutoriale care explica acest lucru. Funa! Multumescwinking

2 răspunsuri:
| Cineva2004 a răspuns:

Pai ai nevoie de un fundal gasesti pe pagini cu sfaturi sau pe google, ai nevoie de iconite, gasesti pe iconfilder si ai nevoie de Valfre png, gasesti pe google! Intri pe photoscape si dai pe edit apoi dai pe dekstop si pui fundalul si jos la stanga dai la object acolo gasesti o poza mica cu un camp si ceva peacolo dai clic pe ala apoi pe photo te duci la dekstop pui pozele png cu fete si iconitele, le aranjezi si acolo gasesti un T dai clic si scrii ce vrei sa scrii pe poza salvezi poza si gata! Dupa ce ai invatat asta mai inveti tu si singura pentru ca e simplu!