| TechnoMix a întrebat:

Cine imi spune si mie cum sa fac in meti2 la fierar sa nu imi mai esueze atat armele si armurile si nu vreau raspunsuri ca de exemplu nu mai incerca sau nu mai pune armele ia-ti blesuri plz mai repede.

dau fundita love struck!

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!
Du`te la un fierar specific unei breasle (de arme/armuri) si modifica`le acolo. Auzeam pe cineva odata, ca spunea sa ii dai arma, si sa apesi "Ok" sau ce trebuie sa apesi acolo, oricand in afara de perioada cand pune mana pe frunte.

Sper ca te-am ajutat.
Un an nou fericit si toate cele bune.

1 răspuns:
| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Pai pe ce metin joci? daca ii privat cu bless fatile daca ii ro sau din astea nai ce sa iti faci asta ii de noroc nu stiu daca rv mai bine joacate privat nu stiu cum vr u bft