| AMDRACI a întrebat:

Cine joaca CALL OF DUTY modern warfare (sau cam asa ceva) adica cod 4? am o intrebare pentru cei care joaca: la o misiune m-am blocat. era un in care te dadea cu un singur coechipier, cu o luneta si pistol cu amortizor. tu si celalalt sunteti acoperiti cu iarba, si lunetele la fel si tree sa te furisezi. am reusit sa trec de primii, fara sa declansez alarma (sa vina aia si sa aduca cainii) dar cand am ajuns la un gard a trebuit sa ii omor. au venit cainii si si miau omorat coiechipieru. a venit altu, unu MacM si nmai stiu cum si sa continui misiunea. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Marghioalaa a răspuns:

Http://www.mahalo.com/call-of-duty-modern-warfare-2-walkthrough
Si eu joc jocul asta dar il joc online:d Sper ca ti'am fost de folos:D

| AMDRACI explică:

Ce fac ca ala nu se misca?

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

La misiunea Ona shoot One Kill? daca da tu nu trebuie sa tragi mai deloc pana nu ajungi intr-un bloc si ai luneta... trebuie sa il tintesti pe unu chel... la inceput te furisezi langa colegul tau cum sta el asa stai si u
bafta!