| alina14 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine in legatura cu PC-ul? De fiecare data cand vreau sa descarc ceva de pe net imi da eroare si nu vrea sa-l descarce, am incercat sa mai sterg din memorie, am sters toate filmele, si toate pozele de pe PC, dar tot asa face. Ce sa fac intr-un mod cat mai usor? sa nu-mi spune-ti ca trebuie sa-mi reinstalez windowsul

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Reprodu eroare aia aici.

| JeSa a răspuns:

E bine sa verifici si unele aspecte, precum e Antivirusul...tongue sau update-uri sa fie instalate corecthappy; dar cred ca dupa cate ai povestit, cum ca "...am incercat sa mai sterg din memorie, am sters toate filmele, si toate pozele de pe PC, dar tot asa face" - clar ti-ai luat niste virusi ce iti bloca sistemul; asadar vei fi nevoita sa-ti reformatezi PC'-ultongue
Bafta!

| m4them4tic a răspuns:

Daca ne dai si niste detalii despre eroare(textul acesteia)poate reusim sa te ajutam.

| alecs871 a răspuns:

Corect, mai multe detalii. Poate ai 2 partitii si tu ai sters tot, sa zicem din D, si ce iei de pe net se salveaza in C care este plin.

| unicka a răspuns:

Sau ai putea sa te uiti in tools > options la browser-ul tau de internet sa vezi ce scrie acolo! sa ne spui si noua ce scrie pe acolo ca poate te ajutam mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la setările antivirusului tău. E posibil ca el sa nu te lase sa descarci nimic.