| raluioana a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa aflu o parola pe hi5? dau funda este urgent

Răspuns Câştigător
| Xlove64 a răspuns:

Poi acolo cand intri pe hi5 o sa-ti apara log in
Si u dai acolo unde scrie parola uitata
Si trebuie sa iti scrii id-ul de mess de pe care ai facut contul ala de hi5.ca sa-ti trimita parola prin mail
happy

8 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Simplu click pe ''ai uitat parola?"\introduci adresa de e-mail cu care ti-ai facut contul si vei primi un mail ce trebuie sa faci

| RwoarrxKandii a răspuns:

Auf doamne 8-)
Grow up, fratilor.
Nu se poate, da =]].

| baby_4423 a răspuns:

Te ajut eu
da-mi emailu cu care tiai facut hi5 daca e bun id eu iti trimit ceva care iti resetezi parola da-mi emailu tau si sper sa poti sa intri pe id sau astfel ciao

| Izabelaisa a răspuns:

Poi intra pe id cu care a fost facut hi5-ul happy si da i ''am uitat parola'' si acolo tu vei scrie alta parolabatting eyelashessi ai recuperat hi5-ul sucess

| raluca18 a răspuns:

Uita-te in email intra si refa parola

| PataOarbă a răspuns:

Nimeni!

| slowmooo a răspuns:

Te ajut eu add manc85

| ionutz1998_7670 a răspuns:

Nu exista asa cva