| dyanna_6280 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi spuna de unde pot descarca photoshop si sa imi explice cum il instalez?

dau fundiţă

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Jur dacă vă-nțeleg p-ăștia ca voi. Nu știți să descărcați și să instalați un amărât de soft dar aveți pretenția sa lucrați în Photoshop, ceva infinit mai greu decât noțiunea de bază mai sus amintită.

| PikaRawrr a răspuns:

Pai photoshop il cauti pe google
iar de instalat urmezi pasii

| pinguluk a răspuns:

YouTube vezi tutorialul de instalare, iar download :http://www.brothersoft.com/adobe-photoshop-59748.html