| smileysmiley a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste idei de scris pe messenger.
M`am plictisit de scrisul vechi, am avut multe scrisuri cu diferite culori, amestecate, diferite, dar vreau sa`mi spuneti si mie mai multe tipuri de scris...si diferite culori asa amestecate 2-3 big grin...va rooog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Culori:
Negru-roz, verde-negru, albastru-negru, verde-negru, rosu-negru, galben-albastru, albastru-galben-roz-negru, poti sa faci orice combinatie doresti.

Fonturi:
Poti sa descarci de aici fonturi pentru Windows:
http://www.dafont.com/

Dupa ce ai downloadat fontul, dai "Move Here" aici: My Computer - > Local disk C - > Windows - > Fonts.

Succes!:)

| cornculapte a răspuns:

Eu zic sa-l pui normal cum a fost de la inceput. Pariez ca asa nu l-ai avut pana acum.

| Luori a răspuns:

Hmm. pai eu mi l-am schimbat recent in Bradley Hand ITC, masura 13, iar culorile : negru si verde [o litera de o culoare si una de cealalta si se repeta.