| razvanboy95 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna si mie un hack de yang pe metin2ro functional

4 răspunsuri:
| UseR4EveR a răspuns:

Fishbot pescuiesti incontinu si prinzi tot faci la bani:X:X:X

| Stefan_Nistor_1979 a răspuns:

Http://metin2ro-yanghack1.yolasite.com/ super chiar functioneaza nici mie nu mi-a venit sa cred dar pacatul este ca nu poti sa-l folosesti doar o data dar am descoperit dacaa ai ip routabil il poti folosii la nesfarsit dupa ce ai pus tot ce iti cere pe site astepti 30 min si iti intra ce ai ales (yang sau iteme)

| Rares54 a răspuns:

Uite aici un site pentru yang http://gameforgeyangmt2.yolasite.com/ este super...eu l-am folosit si merge 100%

| lovemain93 a răspuns:

Zimi si mie fishbotu! pls ca cand il caut nu`mi da din alea bune sad