| Ensiferum a întrebat:

Cine se baga cu mine la drumetii cu cortul in munti pe teritoriul Ro in descoperire de locuri nevizitate? Exclus cocalari, vreau sa organizez o mica tabara.

9 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

In ce luna? eu imi doresc sa revizitez Refugiul Agatat din Parang, cu plecarea din Raca

| Ensiferum explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pai ma gândeam sa organizeze de acum pentru luna Mai.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Ensiferum):

:'( in Mai, la peste 800-1000 metrii este aproape ca in miezul iernii

| sopranaCadaverica a răspuns:

Eu, eu! happy

| Uxellodunon a răspuns:

Ce inseamna nevizitate? Trasee nemarcate?

| Ensiferum explică (pentru Uxellodunon):

Nu trasee nemarcate, ma refeream la un sondaj intre toti membrii care vor sa participe si sa vizitam locuri pe care majoritatea din grup nu le-au mai vizitat. Gen munti, pasuri, trecatori, chei, lacuri, peisaje, varfuri, etc.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Frumos, dar pe frigul asta vrei tu?

| Ensiferum explică (pentru Cristian_Cristi_1986):

Nu, am uitat sa specific, ca organizez pentru. Luna Mai.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns (pentru Ensiferum):

Bravo atunci mai merge. Iti urez drumetii placute!