| MădăST a întrebat:

Cine se descurca sa-mi sparga un cont de Facebook? ( e contul meu doar ca nu mai am acces la el din motive necunoscute ) Lasati-mi id-ul printr-un mesaj sau aici si va dau mai multe informatii pe privat! FUNDA... ps.sau luati id-ul meu brigitta.bani@yahoo.com

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Facebook.com este un site care se mândrește cu securitatea lui.
Este...nu imposibil, dar foarte greu de spart un cont de facebook, iar persoane care se pricep la așa ceva, mai rar cunoști, și sigur nu se află pe un site ca ăsta.
Dacă ai probleme cu parola(adică ai uitat-o), încearcă să dai recovery password și vei primi un email cu linkul de confirmare și parola nouă.
Dacă contul este blocat din alte motive (Spam, mallware), ar trebui să primești un motiv de la facebook când încerci să te conectezi, împreună cu durata pe care este blocat contul( de obicei 24 de ore). Dacă este contul blocat, nu poate fi deblocat prin nici un alt mijloc.

| ygr3ku a răspuns:

Eu, dar nu mai da id-ul la nimeni
ca cine stie. editeaza intrebarea si da-mi mesaj cu el

| viobot a răspuns:

Am gasit site-ul asta, poat ete ajuta. http://parolafb.blogspot.ro