| Raluca160899 a întrebat:

Cine se joaca happy pets de pe Facebook? Ce nume aveti pe Facebook ca sa va dau add! happy

5 răspunsuri:
| Vickyy a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu cum se joaca happy pets...sunt cateva persoane care mi-au dat invitatie la acest joc. O sa ma uit sa aflu despre ce e vorba. Numele meu de facebook : victoria alexeev

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc pe facebook madalina mady!

| acvilasurprinzatoare112 a răspuns:

Num meu la facebook e Miruna Anurim vezi si tu cas nascuta pe 23 februarie ca sunt multe cu numele asta

| Alexaa_Marryutssa_1989 a răspuns (pentru acvilasurprinzatoare112):

Eu sunt nascuta pe 20 februarie big grin

| Alexaa_Marryutssa_1989 a răspuns:

Sunt lv 62, ma cheama Marryutssa Alexaa, poza de fundal din jocul Fashland