| Eooo_1841 a întrebat:

Cine stie care sunt setarile de la vodafone pentru internet. Eu am cautat pe internet dar nu am gasit niciun raspuns bun sad.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe telefon sau pe modem? pentru modem banuiesc ca se conecteaza automat la introducerea stick-ului in usb, iar la telefon stiu ca cei de la Vodafone folosesc un server cu adresa proxy 193. 230. 161. 231 port:8080
apn(acces point name):live.pre.vodafone.com (aici nu sunt sigur)
La login pui username:live parola:Vodafone