| jeff_9730 a întrebat:

Cine stie ce inseamna UNDERATAKER in engleza primeste fundita.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Antreprenor de pompe funebre

daniela
| daniela a răspuns:

Cel ce se ocupa de inmormantari

| Ana_6509 a răspuns:

Tu crezi ca cei care ti-au raspuns stiau? Nici eu nu stiu dar e atat de simplu de deschizi google, dai click pe translator si traduci frumos din engleza in romana cuvantul.Asa au facut toti si asa puteai sa faci si tu!

| NimeniAlta a răspuns:

Gropar parcathinking

| hrdcore a răspuns:

Da, te gandesti la undertaker din wwe?

| adelfinul a răspuns:

Cauta si tu pe internet Dictionarul Everest, instaleaza-ti-l pe calculator si foloseste-l. Te poate ajut mult.

| alexxi a răspuns:

Antreprenor de pompe funebre 100%100

| Kandy a răspuns:

Groparwinking

| Criss1105 a răspuns:

1. antreprenor
2. antreprenor de pompe funebre
3. dricar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca acel cuvant pe care vroiai sa-l scrii este undertaker nu underataker, care inseamna, dupa cum a spus si MineniAlta, groparwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antreprenor de pompe funebre.