| anonim_4396 a întrebat:

Cine ştie cea mai bună metodă gratuită de promovare a unui site să-mi scrie mai jos şi primeşte de la mine fundiţă + vot "folositor"!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am băgat pe Google, dar... Nu prea merge. Mi-am pus link-uri pe cel puţin 50 de site-uri şi i-am făcut şi pagină de Facebook...

| Mania1987 a răspuns:

Eu folosesc www.cooldown.ro pentru promovare gratuita pe FB.
1. Creez un mesaj
2. Selectez grupurile unde sa fie postat (cel mult 5000 de grupuri)
3. Selectez intervalul de trimitere (din 2 in 2 minute de exemplu)
4. Primesc vizitatori!