| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie codurile si parolele de la revista SO HANNAH MONTANA?

3 răspunsuri:
| patriciabianca39 a răspuns:

Si eu iti spun continuarea:in 5 e rockstar in 6 e doggies in 7 e rockin in 8 nu stiu care e in 9 e scrummy in 10 e sunshine in 11 e awesome in 12 e goofy in 13 e rainbow in 14 e learning in 15 e superstar in 16 e showbiz in 17 e celebrate in 18 e sparkle in 19 e snuggles in 20 e friends in 21 e wishes in 22 e yathink in 23 e running in 24 e chillin in 25 e fuming si in 26 e blinging in rest nu mai am ca nu au aparut restul revistelor

| patriciabianca39 a răspuns:

Eu ti le-am dat pe toate si nu mi-ai dat funda!

| Mirela_7386 a răspuns:

Iti spun dar terog mult sa ma pui pe 1 loc si ti le voi spune la toate, prima parola e niblets apoi parola de la 1 numar este miley, de la al 2 este lilly, de la al 3 este jackson. de la al 4 este cocoaloco.