| blablablaa a întrebat:

Cine stie cum se numeste fontul din poza sau cum pot sa-l caut mersi
http://postimg.org/image/a3h0233fx/

Răspuns Câştigător
| Roxana200016 a răspuns:

Pai intri pe "Google immages" si daca te uiti bine pe bara unde trebuie sa scrii in dreapta este un aparat foto...dai pe el si o sa iti apara un scris mic de genul asta "incarcati o imagine", dai pe el si o sa iti apara fereastra de la compiuter si cauti imagiea dorita, dupa astepti iar el iti va da sugestii de imagini dupa imaginea descarcata. FUNDA?