| Caataa a întrebat:

Cine stie cum se uneste doua conturi de facebook?

14 răspunsuri:
| kaTTsu a răspuns:

Unesc nu uneste...
Ca la starea civila, numai ca aici spui Cont facebook Maria Morcov te iei in relatie cu Cristi Maslina?

| Seducatorul a răspuns:

DA se poate! Iti stergi unul din conturi si apoi ramai doar cu unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate, nu se poate obtine acest lucru.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Nu se poate.

| OhGodWhy a răspuns:

Nu poti

| marktheshark a răspuns:

Nu poti uni 2 conturi de facebook. Poti face un cont in care sa folosesti amandoua nume(ex:al prietenului si al tau)

| elComandantee a răspuns:

Ce?! laughing

| Cata980 a răspuns:

Pardon...Unesc nu uneste laughing) Si ce vrei sa zici? rolling on the floor

| Caataa explică (pentru Cata980):

Scuze! Am doua conturi de facebook. si vreau sa intru doar pe unul sa le unesc! Am auzit ca se poate.

| MaryLaury a răspuns:

Nu se poate tot ce e sa faci sas iei pozele dintr-un facebook si sa pui in celalalt, la fel sa adaugi si prietenii.

| alexandra123bibi a răspuns:

Ce vrei sa spui prin "uneste"...op relatie cu alta persoana sau ce? Nu inteleg!

| Caataa explică (pentru alexandra123bibi):

Pai am doua conturi de facebook, vreau sa intru doar pe unul si sa se mute tot ce am pe un cont pe celalalt cont!

| alexandra123bibi a răspuns (pentru Caataa):

Nu poti singur lucru care il poti face este sa retii toate datele de acolo sa le scrii pe facebookul pe care il vrei acum, si bine inteles si poze, si prietenii la fel. la prietenii trimiti cereri si la poze le salvezi in calculator si dupa le bagi pe noul facebook sau iti trimiti cerere de pe facebookul vechi pe cel nou si dupa etichetezi.

| valentina12345 a răspuns:

Nu poti.