| blackkrose a întrebat:

Cine stie filme cu vampiri din 2008/2009?

12 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Twilight cred ca ar fi cel mai misto dintre toate, sincer merita vizionat

| sergiu25bc a răspuns:

Nu stiu anul 2008 2009 dar imi place-au la nebunie episoadele de la pro tv buffy spaima vampirilorhappy

| NimeniCuActe a răspuns:

Exista Google pentru a cauta asa ceva... IMDB/Youtube pentru trailer... deci mai cautati si voi... nu asteptati tot mura-n gura... parerea meahappy... eu iti recomand totusi celebrul "Twilight"

| misschocolate a răspuns:

Twilight
in curand new moon
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tu il sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Underworld 3, twilight, never cry werewolf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True blood, the last vampire, perfect creature, the vampire diary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Twilight"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood: The Last Vampaire
Merita vazuth iti zichi euhbig grintongue
poa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi twilight, mie mi se pare o tampenie de film, seriile de unedrworld is cele mai bune, trebuie sa apara si the wolfman 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu unul destial TWILIGH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight; New moon; Cirque du freak:The vampire's assistant