| andreig a întrebat:

CIne stie in Olanesti este vreun strand, piscina ceva?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Vino in Bucuresti sunt cate strand-uri vrei tu si ai de unde alege bafta

regis
| regis a răspuns:

La Hotel Select - o piscina mica dar... selecta.

| Ciprian271 a răspuns:

Ha ha ha. acolo vrei sa te duci. seriossss. am mai fost pacalit de un localnic si in locul strandului era o ferma de porci, dar era si o gaina. du-te la buftea, dar cred ca locuesti departe. eeee. in buftea e un club ieftin cu piscina tare de tot. se numeste WEST CLUB adicaCLUBUL din VEST.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai este niciunul crying((( s-a demolat si s-a facut parcare etajata pentru masini :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibilitati agrement Baile Olanesti

- CENTRU BALNEAR - 2010 - Parcul Central
~ bazin de apa termala 38 grade C, sulfuroasa, sarata
trateaza : reumatism, artrite, boli ale sistemului nervos periferic
~ sauna
- PISCINA MARE interioara - 2010 - Parcul Central
~ bazin de apa termala 38 grade C, sulfuroasa, sarata
trateaza : reumatism, artrite, boli ale sistemului nervos periferic
- piscina in aer liber - Hotel Select
- piscina interioara - Hotel Olanesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este una cu apa termala,,, e marfa

| 360concept a răspuns:

Ai aici un Tur virtual al statiunii creat de noi: http://www.360concept.ro/panorame/olanesti/ultimatetur/360concept.html
Anul acesta a fost terminat strandul acoperit din parcul central. Urmeaza ca in decursul anului sa fie construite 4 piscine pe plaja de langa izvoare.