| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie niste vraji/incantatii? Si as mai avea nevoie de niste ritualuri ca sa meditez in natura sau alte chestii de genu legate de natura s-au ritualuri! Cu care sa ma linistesc sau ceva de genu... ♥ PS: scuze pentru categorie!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-ai nevoie de un ritual din ăsta inventat pentru a te linişti stând în natură.

| kurt a răspuns:

Crede-ma, nu ai nevoie, si nu te baga in ceva din care nu mai poti scapa, pentru orice ritual sau cum vrei tu sa le zici, trebuie sa platesti un "pret", sfatul meu e sa te linistesti. Citeste, scrie, deseneaza, sau pur si simplu uitate la cer sau ce iti place, asa te linistesti.

| inimatharece a răspuns:

Mda. vad ca nimeni nu m-a ajutat pana acum. crying(( sad