| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine știe parolele WIFI de la hotelurile Jijo s si Vraja Mării?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In epoca netlui mobil nelimitat cui ii mai pasa de parole de wifi de la hotel

| Wr3nch a răspuns:

Cei care se cazeaza in elelaughing

| johnnny123 a răspuns:

In dreapta intrarii hotelului Jijo este o tufa de trandafiri. La 6.5m nord-vest de tufa de trandafiri o sa vezi o gramada de pietre. Printre ele, o piatra ceva mai inchisa la culoare. Pe piatra este scrisa parola de wi-fi, dar pentru a o vedea trebuie sa o scufunzi intr-o solutie de acid ascorbic etilat 15%

| Werrich a răspuns:

Te duci frumos la receptioneri si ii rogi sa iti spuna parolele.

| morfeo a răspuns:

Intreaba oamenii de la receptie. Cine dreacu vrei sa stie wtf