| ZaKid a întrebat:

Cine stie sa faca server metin2 privat! add adi_11ro
Am toate programele in PC!
Dau Team Viewer! + FUNDITA pe TPU!

4 răspunsuri:
| Kayle a răspuns:

Danutz are dreptate. Si eu am incercat sa-mi fac un server si nu mi-a mers e complicat. incearca metin2united.com

| danutz_8472 a răspuns:

Fara hamachi cere 200 eur pe luna iar cu trebuie un calculator performant de peste 3 gb ram si ca sal tii deschis trebuie sa stai tu pe server toata ziua ca sa fie non-stop deci joacale pe cele gm mod sau alea simple cauta pe top 100 metin

| danutz_8472 a răspuns:

Am jucat tone de private de metin am incercat sa-mi fac da cere bani la greu si factura la curent...

| Metin2StarWorld a răspuns:

Serverul are 5 zile de cand s-a deschis si sunt 100 de jucatori te asteptam si pe tine pe Metin2 StarWorld .

Este deschis 24/7 .

Hamachi : Metin MtN

Password : 123123

Contul se face in 10 secunde , iar sa il downloadezi maxim 10-15 minute .

Daca aveti vreo problema in joc sau doriti GM add : :metin_starworld@yahoo.com

Inregistrare cont : http://5.131.113.239/

Download client : http://s1.transfer.rol.ro/2de6696d8b7cb2ecdac911495d4d793b.html