| tavy_6780 a întrebat:

Cine stie servere private de metin sa ma ajute?

6 răspunsuri:
| WiPi a răspuns:

Caute pe www.4metin.ro la sectiunea servere is cu sutele de servere;)

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Metin2 Supreme.Frzmt2.Nerdmt2 .FamousMT2.MKMT2.Longju3.FinalMt2.Metin2Wiki.SilverLotusMt2. DivinMT2 :X:Xtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule incearca metin sahdow e super tare rata e de 1000%la exp si mereu 1005 la fierar e beton poti gasi otel si king pe joc iar cand omori ceva iti cad o arma o armura si multe potiuni si jocu iti da hakuri din plin daca joci o ora ai cam 2 sau 6kk crede-ma

| FitsuicaDeHartieSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Metin2 gx server 3 inca e deschis

| DanyStelistul a răspuns:

Joca pe Metin2 Unite sau pe Metin2Funcas misto rau iti da lv 120 din primasi cal armat si arme si armuri +9