| MJ4everkingofpop a întrebat:

Cine stie statusuri frumoase?(dragoste, despartire, amuzante... oricare).
Funda pentru cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| BreeTPU a răspuns:

Scuze, scoate virgula aia de dupa url. http://www.bree.ro/statusuri.php

5 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Curge apa-n beci, foaie verde stalp!

| BreeTPU a răspuns:

Cele mai frumoase statusuri sunt aici http://www.bree.ro/statusuri.php, alegi ce categorie doresti si bineteles sunt scrise corect gramatical.

| MJ4everkingofpop explică (pentru BreeTPU):

Nu merge...imi da eroare sad

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

E trist sa te simti singur chiar si atunci cand esti inconjurat de oameni
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop
Iubirea este ca si cele cinci paini si doi pesti. Nu incepe sa se inmulteasca pana nu o dai altora
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi.
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta
Si imi distrug sufletul cu persoane ce nu-mi merita nici macar zambetul...
Nimeni nu-mi poate fura zambetu care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!
Cel mai crud lucru e sa lasi pe cineva sa se indragosteasca de tine chiar daca stii ca nu ai de gand sa ii raspunzi la fel
Esti atat de dulce cand imi spui ca ma iubesti, cand spui ca fara mine nu poti sa traiesti

| Anamaria2002 a răspuns:

Daca ai avut dusmani in viata
Inseamna ca ai facut ceva bun.