| Tera a întrebat:

Cine stie un sait de pe care pot sa descarc jocuri pntru un telefon nokia 7020?

Răspuns Câştigător
| andrei123 a răspuns:

Http://www.zedge.net/games/3131/nokia-7020-games/ uite aici! alegi jocul dai pe download pc dai pe start download si astepti sa ti apara o imagine in care spune sa salvezi jocul in pc
dupa aceea il pui in telefon cu ajutorul cablului de date si trebuie sa intri in manager files si sa l salvezi! daca nu reusesti incearca si intri pe acest site din tel si sa l salvezi direct!