| Dany99 a întrebat:

Cine stie un server de wow (World of Warcraft) 3.3.5 populat cu romani cu rate maricele

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Aici gasesti servere romanesti, vezi tu care iti place: http://serverewow.info/

18 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Wow.freakz.ro e un server roman si e foarte populatwinking

| Dany99 explică (pentru Freshh):

Fresh eu caut un server 3.3.5 nu 4.0.6

| Freshh a răspuns (pentru Dany99):

Ah,scuze.

| Valentin_Bujor_1995 a răspuns (pentru Freshh):

Nu mai e pe 3.3.5, poti incerca www.eternal-wow.com

| Anna_Hanna_1992 a răspuns (pentru Valentin_Bujor_1995):

Eu joc pe www.eternal-wow.com si sunt maxim 10 romani. Serverul este foarte bun, ai mai multe realmuri daaaar incepand cu data de 30 iunie serverul a suferit un atac masiv ( hacked) si ..trebuie sa asteptam putin pana recapata toate datele.

| JaxWow a răspuns (pentru Dany99):

Incearca jaxwow.com e deschis astazi. Ratele sunt x5, cred ca tu cauti un high rate ceva.

| Alexsl a răspuns:

Intra pe Wow-Storm.com, e server romanesc, 3.3.5!

| Alexsl a răspuns (pentru Alexsl):

Pardon, Storm-wow.com!

| Mihaela_Velicu_1978 a răspuns:

Http://wowgandalf.no-ip.org are un realm de 3.3.5 si unul de 4.3.4

| Valentin_Bujor_1995 a răspuns:

Good server, oameni multi, ai de unde alege, au mai multe ralm-uri.(merita incercat) www.eternal-wow.com

| Alexandru_Amitroaie_1995 a răspuns:

Care stie sa faca un server de wow 3.3.5 1-255 fun?

| donealex1993 a răspuns:

WOW-Legion 3.3.5a Blizzlike 1x full scrypted instante, bg, arena, wintergrasp...etc working 98% http://wow-legion.ro

| myke1223 a răspuns:

Incearca http://www.molten-wow.com, e cel mai bun si de 4.3.4 si de 3.3.5!
Sper ca ti-am fost de ajutor

| lokoboy a răspuns:

Fratilor va dau eu un server tare de wow full scriptet patch 3.3.5 a 2012 http://dark-wow.sytes.net este nou facut si este server romanesc :) ratele sunt de x80 va asteptam :)

| Dey22 a răspuns:

Www.pro-wow.com! toate instantele Merg, toate battlegrounds!

| Ionut_Stanciu_1981 a răspuns:

Wow.ducadu.ro este de 3.5.5a vreau sa-l fac. Ideea este ca l-am pornit merge bine... nu prea le am cu wow, daca este cineva cunoscator de asa ceva sa ma caute pe skype ID ionutspz

| Ro_Georgica_1992 a răspuns:

Puteti intra aici http://wow-craft.eu
3.3.5a patch,, 255 is the level cap, High rates (XP, Gold, Drop), Many custom instances, Cool Leveling Roads, Awesome yet not too op Donor and Vote rewards, Guild houses, Bounty System (Placing a bounty on a player will make everyone wanting to "gank" the player), Awesome Events and great event rewards, 1000+ Custom Items, 12 milion damage with well balanced classes!

| WarholdsWowFan a răspuns:

Server roman de 3.3.5? Stiu eu unul genial care era si in TBC dar acum a devenit 3.3.5: Warholds-Gaming.Deci prea smecher frate majoritatea romani, server fara donatii si privatii de rahat si ICC scriptat genial, deci e prea tare big grin Uite aici pagina de Sign Up: Warholds-Gaming.tk