| greendayforu a întrebat:

Cine stie un site sau un program dupa care pot lua un cod serial pentru sims 3?
am jocul original, am facut un cont pe acel cod, doar ca mi-am uitat parola... straight face cine imi da raspuns primeste fundita + vot big grin
aaa... da si nu vreau cont partial adica... fara cod serial. nu pot descarca nimic sad mersi happy

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Daca ai jocul original, fie ai codul pe carcasa sau daca l-ai cumparat online ai primit un e-mail cu acel cod. Trimite-le un e-mail celor de la EA spunandu-le ce s-a intamplat.