| sweetcat95 a întrebat:

Cine stie unde as putea gasi "Cuibul cu pasarele" de Cezar Petrescu sa citesc pe internet? Am cautat la biblioteca si nu am gasit si am nevoie urgent.Cine ma poate ajuta va rog?batting eyelashesUn urias multumesc si fundita!:]

Răspuns Câştigător
| Miruniky a răspuns:

Incerca pe acest site: http://www.bibliobihor.ro/? c=84 sper sa-ti fie de folos!(nu stiu sigur daca este de C.Petrescu:) )

1 răspuns:
| radwoo24 a răspuns:

Http://www.bibliobihor.ro/? c=84 sigur o gasesti aici... funda?