| M.A.R.V a întrebat:

Cine stie unde gasesc lego mars mission va rog am mai avut da mi-a fost distrus de varu meu daca va ajuta stau in Bucuresti sector 4.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:GQV_linTuA4J:...en&ct=clnk
costa 12, 4 lei cred ca il gasesti la orice librarie, daca nu, comanda-l pe net ti-am dat link, nu costa foarte mult transportul sau vorbeste cu ei, te duci si-l ridici de acolo, este o librarie online mi se pare.