| gdm10 a întrebat:

Cine vrea sa fie admin/a pe o pagina cu one direction? Daca vrei si iti permite timpul un mesaj si acolo mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Imi doresc foarte mult acest lucru.Sunt o mare fana a lor.Am asistat deja la 3 concerte si la unul am reusit sa fac poza cu ei pentru ca aveam bilet V.I.P. in culise.Am sa va impartasesc o gramada de chestii.

| gdm10 explică (pentru andreeasmecheradesmechera):

Ok.din pacate pagina a fost furata.Dar putem face una impreuna.e ok? daca da mesaj cu fb tau iar eu itit dau add