| catalinn_5169 a întrebat:

Cine vrea sa fie cu mine? sunt din buc.stau in militarihappy

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred ca ai gresit putin site-ul.

| JaJe a răspuns:

Vaiii nu se poate! chiar vrei? cunosc o fata care sta in Bucuresti, respectiv in Militari, si am auzit ca vrea sa gaseasca un tip, e grasa, plina de cosuri, rar se mai spala. face economie pe timp de criza, lipsesc 3 dinti sau 4.nu mai stiu, are par pe picioare, pe piept, si putin la spate.si mustata. Ce zici? vrei sa iti fac cunostinta? e foarte frumoasa pentru tine Crede-ma!

| Chrysk2 a răspuns:

Toti ti-ai gasit jumateahee hee
Sunteti buni amandoi daca va cautati aici laughing bianca te rezolva si tata daca vrei rolling on the floor

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Câti ani ai, puiule?
Văd că nu știi cam nimic despre o relație. Dacă aceasta ar însemna doar " Vrei să fii cu mine? Da, vreau. Bine, te iubesc, ne mai vedem. " toți am fi cu cineva.
Pa-pa.

| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Eu vreau sa fiu cu tine, dar cati ani ai?

| BiancaDenisa a răspuns:

Of laughing doamne! voi chiar ati crezut ca m-as cumpla cu un astfel de specimen ca catalinn fiti seriosi! cine e tampita sa vrea asa ceva! in plus glumeam ca sa il fraieresc putin laughing doar nu credeti asa ceva! si...catalinn pastreazati id-ul ca nu e nimeni interesat de tine sa stii! si vorba lui NOname : cred ca ai gresit site-ul!

| Alecsandraa97 a răspuns:

rolling on the floor. Cati ani ai? Lasa ca sigur te faci cu Biancawinking. Sper sa fiti feicitilaughing.

| catalinn_5169 explică:

27.:d id meu...babone12happy

| catalinn_5169 explică:

Chrysk2 creieru tau e prea slab