| YakuzaM a întrebat:

Cineva care e interesat de o sedinta foto asa mai neprofesionala? laughing as prefera mai mult fete, sedinta e mocawinking vreau doar sa exersez. Cine e interesat sa imi lase un mesaj.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa nu te trezesti cu vreun nud de barbat langa tine, sa iti falangane pe langa ochii vreun organ erect.Fi mai specifica, asa te aud ca ai fost violata laughing Off, ce iti e si cu copii astia big grin Ai grija puisor, nu toti sunt oameni, unii sunt oameni doar cu numele in rest... happy Ai grija.Patesti o chestie din asta, de ramai dupa pe viata marcata.

| YakuzaM explică:

Am uitat sa mentionez, persoanele interesate sa fie din Bucuresti.