| RaR a întrebat:

Cn imi da si mie un cod nefolosit webkinz rolling on the floor vreau sa vad ce fel este dati-mi un mesaj cu codul. Funda

3 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Nimeni nu e prost sa cumpere o porcarie din aia de webkinz cu nu stiu cati bani, si sa iti dea tie codul.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da. Atunci ascultama. Cine vrea un cont sa-mi spuna si le dau conturi nefolosite. doar trebuie sa ma sune.Nu mai bine sa intre aici imi da nr lui de tel si gata ii fac contul. E bine?

| ♥«´¨`•°..Pucca..°•´¨`»♥ a răspuns:

Cn ar fi idiotul sati zica un cod? adica codul inseamna bani, asa ca nu da cineva un leu pentru tine, deci cumparatitongue