| xlmpq a întrebat:

Coca-Cola, Fanta, Pepsi sau Sprite? laughingCare e sucu preferat?

39 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nici o bautura carbogazoasa nu e buna, prefer sucurile naturale.

| fluturas a răspuns:

Sprite love struck

| JeSa a răspuns:

Cocatonguecola!
Chiar, faci cinstebatting eyelashesrolling on the floorbig grin?

| daniDeeDee a răspuns:

Toate imi plac. dar sa zicem Coca-Cola. tongue

| Aero a răspuns:

Primele 3, fara ultimul. Nu beau Sprite. De fapt, ca tot zic unii ca virgula Cola nu e buntongue, ei bine, mie mereu mi se face rau si de la un paharel de Sprite. Pe cand Cola, Pepsi doar daca bei in exces, a da repet: EXCES!

| hugo a răspuns:

Pepsi, pepsi in sticlele noi(nu cele cu etikeata veche de sarbatoare) are un alt gust acum fata de cola... poate mi-se pare mie... a incercat cineva sa faca o comparatie?

| marrr a răspuns:

Pepsi=)

| OnWeed a răspuns:

Colaa... dar acum nu sariti ca nu e sanatoasa bla bla bla, stiu si eu asta laughing

| Mwhahahaa a răspuns:

Coca-colalaughing

| xlmpq explică:

Coca-Cola the best laughing

| Mina a răspuns:

Pepsi twist! Pot spune ca sunt dependenta de Pepsi twist! laughing

| Alisa a răspuns:

Sprite tongue

| eubahhh a răspuns:

Cola si fanta love struck love struck love struck

tie ce iti place?

| DeeDee007 a răspuns:

Fanta de struguri :X
pepsi

| BRG a răspuns:

Toate

| viooiv a răspuns:

Braga. Daca nu ai baut, incearca.
Atentie este facuta fara e-uriiiiiiiiiii!
Poti face si tu acasa.

| emy_8408 a răspuns:

Coca-cola

| Locre a răspuns:

Sprite!

| Bteen a răspuns:

Pepsi Twist Lemon rolling on the floor

| soph999 a răspuns:

Coca-Colaaalove struck

| Hombre a răspuns:

Alo, tovarasi.Va intrebat ce suc preferati nu ce racoritoare. EU sucul de rosii. Sa traiti.

| Hombre a răspuns:

Da '' marionel'' asa e dar pare intrebare capcana. Poate ne lamureste ''ciprian 1994''.

| adinescu a răspuns:

Incercati sprite cu fanta o sa vedeti ca are gust de mar e foarte bun

| Mihaiii a răspuns:

Cola, si Pepsi Lemon love struck

| angel_5676 a răspuns:

Prefer sucucrile naturale.

| Nuuu a răspuns:

Colaaa, Pepsi.

Si acum toti inteligentii or sa ne spuna ca nu este buna cola.
Stim si noi chestia asta!

| madycoco a răspuns:

Fanta :d.

| мαria a răspuns:

Fanta

| simona2010 a răspuns:

Coca-Colatongue