Concurs- Castiga un loc la atelierul Povestile Bucurestiului

Hei prieteni,

Incepem weekendul (sau aproape weekendul) cu un nou concurs pentru voi.

Alaturi de prietenii si colaboratorii nostri de la Fundatia Calea Victoriei v-am pregatit o surpriza care, speram noi, sa va placa.

Ce puteti castiga?

Un loc la atelierul Poveştile Bucureştiului – Amintiri din Micul Paris, ce va incepe in data de 16 februarie si va consta in 4 intalniri foarte interesante si educative. Credeti-ne pe cuvant, am fost si noi la acest atelier. :-) Cu alte cuvinte, aveti ocazia de a afla cum era Bucurestiul de altadata si chiar sa vizitati cateva dintre cele mai reprezentative locuri ale sale.

Ce trebuie sa faci?

Spune-ne intr-un comentariu la aceasta postare care consideri ca este locul sau monumentul cel mai reprezentativ pentru Bucuresti, iar premiul poate fi al tau. Extragerea se va face prin random.org

Din pacate, insa, concursul este doar pentru cei din Bucuresti sau cei care ar putea ajunge la cursurile atelierului.

Concursul se va desfasura pana pe data de 13 februarie 2018.

Mult succes!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Concursul se va desfasura pana pe data de 13.02. 2014?laughing)

| TPU.ro explică (pentru anonim_4396):

Multumim de atentionare, am modificat. Se mai intampla :-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU.ro):

Normal,cu placere. Nu sunt din Bucuresti, nici nu as avea cum sa ajung... dar am zis macar sa va atentionezhappy. O zi buna sa aveti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casa Poporului este cea mai reprezentativa, cu siguranta.

| valentinp02 a răspuns:

Muzeul taranului roman

| TPU.ro explică (pentru valentinp02):

Buna Valentin, tu esti castigatorul invitatiei la Cursul Povestile Bucurestiului. Te asteptam cu un mesaj in privat cu datele tale personale pentru a te putea pune in contact cu cei de la Fundatia Calea Victoriei.