| anonim_4396 a întrebat:

Considerati ca sunt exclusiv pentru fete cartile din seria "Jurnalele vampirilor(Trezirea, Lupta, Furia etc)"? happy

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Asta e o mare prostie
un autor cand scrie o carte o scrie pentru toata lumea indiferent ca are 15 sau 60 de ani.Chiar daca tema cartii este mai apropiata sa zicem de publicul tanar asta nu inseamna ca nu o poate citi si altceva.
Si desenele animate (ex spioanele), serialele (h2o just add water, hannah montana, sonny si steluta ei norocoasa)au fost facute si pentru fete si pentru baieti!

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. Este pentru cei care au o anumita atractie pentru acest gen.

| work a răspuns:

Eu le-am citit sunt super