| Daysee a întrebat:

Constanta e un oras aglomerat? Nu neaparat vara, pentru ca stiu ca atunci e infernal traficul si aglomeratia. Dar toamna, iarna, primavara cum e? E trafic? E ca in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| simina a răspuns:

Mai putin vara, Constanta este un oras murdar si semipustiu cu partea veche, istorica a orasului unde sunt case vechi, istorice, ca sa nu mai vorbim de Cazino lasate intr-o paragina de nedescris de-ti vine sa plangi pentru istoria de care edilii-si bat joc si u le pasa decat de propriile afaceri, femei, masini si excursii...in tari exotice.Pacat de asa un oras care a fost un adevarat monument istoric.