| anonim_4396 a întrebat:

Conteza cu ce ne imbracam maine la evaluarea nationala (examen) clasa a8a? voi cu ce va imbracatzi? funda.

Răspuns Câştigător
| MyPassion a răspuns:

De contat nu cred ca conteaza laughing, doar pentru tine binteinteles, dar eu cred ca ar fi ok sa te imbraci cu o pereche de blugi si o camasa sau un tricou ar fi o tinuta decenta, simpla si chiar draguta, Succes maine!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fra pantaloni scurti si ochelari de soare, dar neaparat Bmw, altfel esti un loser

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

App! sunt fatawinking

| danielalex a răspuns:

Cu camasa roz cu gigolo italiano 800$ cu sacou alb pantaloni albi cu ciocate lacuite in picioare, cu lanturi groase de aur, cu freza vascoasa si cu ochelari armani evident! si daca esti fata vino imbracat in chiloti si fara sutien ca sigur iei 10 hai bafta

| VLADUT19 a răspuns:

O tinuta decenta...
gen : pantaloni si o camasa happy

| jubajurobert a răspuns:

Cu niste paltaloni de blug smecheri si o camasa alba fara guler