| TuningPhotoshopX a întrebat:

Contul meu de deviantArt: http://stefanalecu1.deviantart.com/. Vrea cineva sa vada galeria mea? Si s-a nascut chiar azi contul! *ironic*

9 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Interesant. Sfat sa mai pui si alceva decat poze cu masini

| TuningPhotoshopX explică (pentru irina41099):

1. Masinile sunt tunate in Photoshop, adica e ca un hand-crafted wallpaper, numai ca e cu masini si e creata in Photoshop.
2. Interesanta idee. Am sa pun. Pai ce d***u sa pun? Desenele mele cu masini care le-am desenate din clasa a 4-a pana in liceu? Da, ma pricep cat de cat si la altceva in afara de Virtual Tuning. Sa te uiti peste 2-3 zile, uploadez ceva fara masini, bine?

| irina41099 a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Hey, sa stii ca m-am uitat.
M-ai dat pe spate. Imi place, dati seama mie care imi plac doar astea de firma scumpe. De ex : ferari, lamborghini etc. AStea imi plac.
Deci din partea mea ai un bravo mare.

| TuningPhotoshopX explică (pentru irina41099):

Cum am evoluat? Am cont pe 4tuning. Am postat câteva lucrari ascunse. Şi cineva (de pe 4tuning) mă critica că începatorii se aruncă pe chestii complicate şi că ar trebui să evoluez. Şi asta am făcut. Verifică din nou. Mai am băgate imagini, dar nu prea multe.

| irina41099 a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Amice, nu-mi pasa ce zic cei de pe 4tuning.
Eu sunt inebunita dupa galeria ta. Sincer sunt inebunita dupa acele masini? Deci se vede ca-mi place, ai mai vazut o fata care sa zica asa ceva?

| TuningPhotoshopX explică (pentru irina41099):

Nu,dar să vezi ce bag diseara... Este cel mai bun proiect. De ce diseară? Fiindcă am teme. Mai uimitor: am 10 ani, deci... Eşti uimita?

| irina41099 a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

La maxim, sunt uimita. Deci pentru tine am un cuvant :respect

| TuningPhotoshopX explică (pentru irina41099):

Te-ai uitat la ultimul meu proiect? E cool?

| irina41099 a răspuns (pentru TuningPhotoshopX):

Ma mai intrebi? Normal ca e, continua.