| BaiatDeTreaba865 a întrebat:

Copii, motivatia adevarata provine din disperarea de a nu ramane acolo unde esti sau din disperarea de a obtine ceva. Daca va dati batuti din a lupta din cauza ca e **imposibil** nu aveti dreptul sa suferiti. Motivatia adevarata provine din suferinta si disperarea prin care ati trecut. Daca stagnati in disperare si tristete si nu faceti nimic sa iesiti de acolo, inseamna ca va place si ca nu ati indurat destul pentru a face ceva in sensul asta. Salut!

9 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ai cam gresit site-ul, dar adevarat. Oricum cei care isi plang de mila pe aici sunt mereu aceeasi si irecuperabili.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Au dreptul sa simta orice.

| BaiatDeTreaba865 explică (pentru supadeceapa):

Dap au dreptul sa fie plangaciosi de mila. happy

| supadeceapa a răspuns (pentru BaiatDeTreaba865):

Da. Care-i problema?

| elcosmin a răspuns:

Unde e intrebarea? laughing

| Edmonds2342 a răspuns:

Adevărat.
Fundă? big grin rolling on the floor

| Demetrov a răspuns:

Cand ascult Zmeu` Ninja` sunt motivat la maxim, din acest motiv sanatatea mea psihica este excelenta, sunt fericit mereu, am note bune la scoala. Mersi pentru sfaturile tale. Salut!