| anonim_4396 a întrebat:

Costinesti sau Eforie Nord? Ma refer la plaja in special si la restaorante (+preturi). Anul trecut am fost in Eforie si mi s-a parut frumos dar am auzit ca e ok si in Costinesti iar acum nu ma pot decide.

3 răspunsuri:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Eforie Nord, e mult mai frumos dar este mai scump. E super acolo!

| xDragosel007 a răspuns:

La Costinesti sunt cele mai mici preturi la cazare, restaurante, dar la Eforie Nord e mai frumos, mai multe persoane, dar un pic mai scump!

| S00K a răspuns:

Salut! Eu aleg Eforie Nord sau Eforie Sud..preturile de la hoteluri sunt bune, restaurantele..etc. happy