| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e bine sa stai singur într-o casă mare?
Eu unul stau singur si nu imi e prea bine.
Oferiti-mi cateva sfaturi pentru a-mi schimba percepția negativă asupra faptului că mai trebuie sa stau singur inca vreo 2, 5 ani.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In loc sa dai party-uri si sa freci maimuta in siguranta, tu vrei pe cineva in casa? Ciudat.

| sierra1 a răspuns:

Adică peste 2.5 ani te insori/măriți?

| VasileCojocea671 a răspuns:

Ce noroc pe tine ca stai singur.

| Raducons a răspuns:

E super, nu te plange ca este bine.

| mgtow a răspuns:

Faci rost de un animal de companie sau platesti una sa iti faca mancare 1 data pe saptamana

| Gaby212 a răspuns:

Nu stiu cum te poti plange... Faci tot ce vrei fara sa te "spioneze" nimeni. Totusi, daca ti-e chiar asa de urat, gaseste o partenera sau ia un animal de companie.

Bula
| Bula a răspuns:

Intr-o casa mare ai ocupatii suficiente sa nu simti singuratatea.
De exemplu, zilnic trebuie sters praful peste tot, saptamanal trebuie aspirat /spalat pe jos etc.
Daca le faci singur, atunci nu-ti ramane timp sa te framanti de singuratate.
Daca angajezi personal, atunci nu vei fi singur, vor avea mereu de lucru in casa.

Iar daca nu faci curat, atunci jegul care se va aduna iti va distrage atentia de la singuratate... big grin

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai cu ce achita utilitatile, nu vad care e problema.
Daca esti vreun Richie Rich, bravo tie!

| Sn4k3 a răspuns:

Pai n-ai prieteni, hobby-uri? Ti-e frica sa stai singur sau ce?

| Mariushgv a răspuns:

Cumpara-ti un animal de companie