| music67 a întrebat:

Credeti ca in 2012 va fi sfarsitul lumiihee hee?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| MasterGoldX a răspuns:

Nope. poate sfarsitul mexicului, acolo unde au trait aztecii.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

In 2012 va fi un sfarsit.

Sfarsitul indoielilor.

Nu draga mea nu va fi niciun sfarsit straight face

| LiquidFlesh a răspuns:

Cel mai probabil nu, dar din cate vad, omenirea se cam duce...noi distrugem totul. @musiq Chiar crezi ca e singura planeta populata? laughing

| Lipsa47 a răspuns:

Nuuuuuuuuu

| Anonim203 a răspuns:

Dap.Sfrasitul cand nu vor mai spune astfel de tampenii. Sfarsitul lumii va veni.Doar ca nu stie nimeni cand.Au fost atatea "sfarsituri" si etc si nu s-a intamplat nimic. Daca va veni vreodata sf ne vom da seama in acel moment sigur.Si oricum ce rezolvam daca aflam(cu siguranta) cand vine? Doar ne alarmam si atat.Traiti-va mah vietile! Nu conteaza anii din viata ci viata din ani asa ca nu mai credeti tampenii de acest gen.

Have fun!

| SanziiAndry a răspuns:

Nu, iti voi spune sincer si clar ca in 2012 nu va fi niciun sfarsit. Crede-ma! Adica n-are cum si, eu cred ca nici nu are logica... Adica Domnul nu ne-ar face asa ceva, nu? Ma bucur ca te-am ajutat!

| alina_6234 a răspuns:

In nici un caz!