| bianca24 a întrebat:

Credeti ca pot sa ma mai inscriu la clubul copiilor sector 5 si dupa 2 octombrie? Eu m-am inscris deja la teatru, dar nu e sigur si as mai vrea la dans modern.

2 răspunsuri:
| CarlaD a răspuns:

Buna! platesti pentru cursurile astea? as vrea la cano daca are.Si apropo scuze dar trebuie sa te corectez si eu fac actorie...se zice actorie, teatru spui la ceea ce vezi pe scena.

| Catalina_1024 a răspuns:

Da poti sa te inscri! nu se plateste MayaG poti sa te inscri la canto are