| davidtm a întrebat:

Credeti ca telefonul meu e cel mai >>>inteligent[Samsung galaxy s2]?
daca nu este asta care este?

10 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Concureaza cu multe modele cum ar fi : Motorola Droid Bionic 4G, iPhone 4, iPhone 4s, Motorola Atrix 4g, etc Dar este unul dintre cele mai comercializate telefoane de la Samsung anul acesta si chiar telefonul anului, castigand in fata lui iPhone. Dar este un telefon destul de performant cu sistemul de operare Android(spre deosebire de altele).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost dar dupa aparitia lui Samsung Galaxy Nexus nu a mai fost.

| davidtm explică (pentru anonim_4396):

Hahaha fac infartlaughing)))))vrei sa zici ca Nexus e mai bun ca galaxy pfoaaaiiii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru davidtm):

Normal ca da.

| Panda a răspuns:

Iphone 4 s

| davidtm explică (pentru Panda):

Http://www.youtube.com/watch?v=elKxgsrJFhw
inca si la camera baiatule e mai bun al meu [galaxy s2]
si la incarcari de pagini.
dai si uh pe net
iphone 4s vs Samsung galaxy s 2

| 2caifrumosi a răspuns:

Nu stiu daca este chiar cel mai inteligent, insa eu am un Samsung galaxy s2 si pot spune ca il iubesc. happy E un telefon foarte bun, se misca foarte repede si decat un iPhone sincer as prefera Samsung galaxy s 2.

| davidtm explică (pentru 2caifrumosi):

Pai si eu am galaxy s2.

| davidtm explică (pentru 2caifrumosi):

Da apropo ce jocuri ai tu pe telu tau.
daca imi zici 1 fain iti dau funda:*
zi-mi si mai multe ca nu ma suparlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 2caifrumosi):

Normal ca da Iphone-urile nu se compara cu telefoanele cu sistem Android.